Електронна бібліотека підручників
Головна arrow Кредитування arrow Кредитні спілки України – аспекти функціонування (І.С.Ткаченко, М.Р.Лучко, Р.В.Руська)  
21.12.2016
Кредитні спілки України – аспекти функціонування (І.С.Ткаченко, М.Р.Лучко, Р.В.Руська)

ЗМІСТ 

ВСТУП.

1.1 З ІСТОРІЇ ДІЯЛЬНОСТІ КРЕДИТНИХ СПІЛОК В УКРАЇНІ.

2. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ФУНКЦІОНУВАННЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК.

2.1 Поняття та сутність кредитної спілки.
2.2 Внески та рахунки.
2.3.Позички.
2.4 Бухгалтерський облік у кредитних спілках.
2.5 Звітність кредитної спілки.
2.6 Оподаткування кредитних спілок.
2.6.1 Податок на прибуток.
2.6.2 Податок на додану вартість.
2.6.3 Прибутковий податок з громадян.
2.7 Ризики.

ДОДАТКИ

ВСТУП

   Формування дієздатної ринкової економіки в Україні постійно потребує певної фінансової пітримки. Комерційні банки не зацікавлені і не завжди готові працювати із дрібними позичальниками (фізичними особами) через високий ризик неповернення кредиту. З іншого боку фізичні особи не прагнуть отримувати позики в банках через високі відсотки та короткотерміновість, що ще більше погіршує їх скрутне матеріальне становище і складність оформлення кредиту, завищені є вимоги до застави.
   Ці умови сприяли створенню кредитних спілок, які стають корпоративними членами кредитних організацій, таких як комерційні банки, ломбарди тощо. Кредитні спілки в основному функціонують у поселеннях з невеликою чисельністю населення, де люди переважно знають одне одного.
   На превеликий жаль не всі усвідомлюють сутність основних задач кредитної спілки, що стримує людей вкладати у неї гроші, бо їм відомо результат про свої вкладення у банки, коли гроші знецінились, і повернути їх практично не можливо.
   Цю науково - практичну публікацію підготовлено з метою довести до свідомості підприємницької громадськості про законодавчі можливості та сутності кредитної спілки, основні функції які вона виконує та оцінити свої можливості у запобіганні можливого прорахунку, а також може бути корисною студентам, магістрантам, аспірантам та всім, кого приваблюють проблеми фінансової пітримки розвитку малого бізнесу та підприємництва на регіональному рівні його здійснення.

Формат: PDF
Мова: Українська

Скачати підручник
Кредитні спілки України – аспекти функціонування (І.С.Ткаченко, М.Р.Лучко, Р.В.Руська)

 
< Попередня   Наступна >