Електронна бібліотека підручників
Головна arrow Світова економіка arrow Європа–2000: (Ч.1) Економіка країн-членів Європейського Союзу  
21.12.2016
Європа–2000: (Ч.1) Економіка країн-членів Європейського Союзу

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ЧИТАЧУ!

   Перший і другий випуски результатів наукових досліджень, які пропонуємо для вивчення і використання, узагальнюють головні економічні процеси, що відбулися в Європі протягом минулого року. Вони дають змогу “тримати руку на пульсі” світової економіки, особливо у такій її важливій частині, як європейська економіка.
   Автори цих матеріалів – викладачі та слухачі магістратури європейських студій Центру європейських і міжнародних студій Тернопільської академії народного господарства. Вони у навчальній та науковій роботі постійно досліджують актуальні тенденції європейської економіки і мають доробки, що можуть бути корисними для підприємців, працівників державних установ, політичних діячів, науковців, викладачів навчальних закладів і студентів. Саме тому ми прийняли рішення про опублікування видання результатів річної праці. Якщо підтвердиться корисність цього видання, ми маємо намір зробити його щорічним.
   Виконані дослідження стали можливими завдяки проекту програми Європейської Комісії Tempus Tacis № T_JEP 10762/1999 “Європейські економічні студії та відносини у сфері бізнесу”. Згідно з цим проектом створено Центр європейських і міжнародних студій при Тернопільській академії народного господарства, закуплено комп’ютери, організовано інтернет-класи. А головне – програма допомогла відібрати елітну молодь до магістратури з європейських студій, яка добре підготовлена фахово як економісти, досконало володіє іноземними мовами, математичними методами дослідження, працює в інтернеті. Саме ці магістранти багато зробили для формування бази даного двотомника, на основі чого здійснено дослідження.
   Видання має дві взаємопов’язані мети. По-перше, здійснити дослідження проблем, яким українська економічна наука приділяє обмаль уваги, попри те, що вони вельми актуальні для нинішньої економічної і політичної практики. По-друге, пов’язати навчальний процес з потребами практики. По-третє, залучити до науковоїроботи з проблем європейської економіки перспективну в творчому плані молодь.
   Ми будемо щиро вдячні за зауваження щодо цього видання, міркування про продовження нашої ініціативи, пропозиції щодо співпраці.

Формат: PDF
Мова: Українська

Скачати
Європа–2000: (Ч.1) Економіка країн-членів Європейського Союзу

 
< Попередня   Наступна >